اخبار سیاسی

شما نظر بدهید، ارزیابی شما از سفر الکاظمی به ایران چیست؟

نخست وزیر عراق ساعاتی پیش وارد تهران شد. سفری که از نظر راهبردی برای هردوکشور بسیار مهم است.

23 شهریور 1399

مناطق ییلاقی رامسر به کانون شیوع کرونا تبدیل شد

ناهماهنگی در پایش مناطق ییلاقی و دیگر مناطق روستایی شهرستان رامسر سبب شده است این مناطق به کانون شیوع ویروس کرونا تبدیل گردد و تردد زیاد خوش نشینان و گردشگران بر شیوع این بیماری افزوده است.

22 شهریور 1399

کتابهای ضد ترامپ در صدر فروش آمازون

کتاب خاطرات جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی آمریکا و مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ، پیش از انتشار رسمی، در صدر فهرست فروش سایت آمازون قرار گرفتند.

20 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار: مدیریت بحران کرونا در قم با جدیت پیگیری می شود

قم - خبرنگاران - استاندار قم با اشاره به رصد امور استان و برگزاری جلسات مهم به صورت تصویری در دوران قرنطینه خانگی خود گفت: مدیریت بحران کرونا در هر شرایطی با جدیت پیگیری می شود.

7 شهریور 1399

آخرین مکالمه قاضی منصوری با چه کسی بود؟

نجف پور ثانی گفت: منصوری پس از مراجعه به سفارت از من خواست به دادستانی تهران مراجعه کنم و از آقای دادستان بخواهم که فرایند انتقال او به کشور سریع تر انجام شود.

2 شهریور 1399

نگرانی از هجوم ملخ ها در پاکستان بیشتر از کروناست

پاکستان که سخت درگیر بحران ویروس کووید-19 است، همزمان پدیده هجوم ملخ های صحرایی که در 28 سال گذشته سابقه نداشته، را تجریه می نماید، چالشی که از آن تهدیدی جدی تر از کرونا تعبیر شده و مقامات پاکستانی نگران تشدید حمله ملخ ها تا روزهای آینده هستند.

2 شهریور 1399

زرشناس: ترامپ زنگ خطری که افول آمریکا را نوید داد

نظریه پرداز حوزه بین الملل اعتراضات جامعه آمریکا را نتیجه نسخه مخرب لیبرال دموکراسی در این کشور عنوان نمود و روی کار آمدن ترامپ را نتیجه افول آمریکا بعنوان یک عنصر هژمونیک دانست.

1 شهریور 1399

اطلس باستان شناسی استان فارس در حال تهیه است

معاون میراث فرهنگی استان فارس از تهیه اطلس باستان شناسی استان خبر داد.

25 مرداد 1399

پائیزی سخت در پیش است ، به زندگی با کرونا باید عادت کرد

معاون وزیر بهداشت به صراحت گفت مردم جهان باید به زندگی با کرونا عادت کنند

5 مرداد 1399

فؤاد ایزدی: واشنگتن از تجربه انگلیسی ها درس بگیرد

استاد دانشگاه تهران و کارشناس مسائل سیاسی به دولتمردان واشنگتن توصیه کرد که از تجربه انگلیسی ها در ارتباط با ایجاد مزاحمت برای نفتکش های ایرانی درس بگیرند و اقدام احمقانه ای علیه نفتکش های ایرانی انجام ندهند.

1 مرداد 1399

ماجرای فراکسیون های سفارشی و تشکیل جلسات در دفتر وزیر

به گفته نماینده دوره های نهم و دهم حتی اتفاق افتاده که یک فراکسیون در دفتر فلان رئیس دستگاه یا وزیر جلسه برگزار کرده است، بنابراین فراکسیون هایی که از بیرون مجلس ساخته می شود بیشتر با هدف هماهنگی با دستگاه اجرایی شکل می گیرد.

31 تیر 1399

سخنگوی دولت افغانستان : طالبان بقای خود را در ادامه جنگ می داند

سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان تأکید کرد که گروه طالبان بقای خود را در ادامه جنگ می داند و هیچ اقدامی در راستای برقراری صلح انجام نداده است.

20 تیر 1399

سیدعباس صالحی به عنوان رئیس شورای هنر انتخاب شد

جلسه شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار و در آن سیدعباس صالحی به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.

14 تیر 1399

محمد الحلبوسی بر تشکیل یک کابینه قوی در عراق تأکید کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق با مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

12 تیر 1399

تمدید یک ماهه معافیت تحریمی عراق برای خرید برق از ایران

دولت آمریکا معافیت تحریمی عراق برای خرید برق از ایران را برای یک ماه دیگر تمدید کرد.

9 تیر 1399

ایجاد فضای تعاملی برای والدین در شبکه شاد

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: مدیران مراقبت حداکثری داشته باشند و اطمینان حاصل نمایند که هیچ دانش آموزی از فرصت آموزش و یادگیری به دلیل عدم دسترسی به شبکه شاد محروم نخواهد شد.

6 تیر 1399

تلاش هند برای دست یابی به واکسن کرونا

هند به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان واکسن در جهان که همه ساله تعداد زیادی واکسن های مختلف از قبیل فلج اطفال، مننژیت، ذات الریه، روتاویروس، سرخک و اوریون تولید می کند، تلاش گسترده ای برای تولید واکسن کرونا آغاز کرده است.

5 تیر 1399

انگلیس با طرح خوشه ای به مقابله با کرونا می رود

یکی از طرح های پیشنهادی دولت انگلیس برای عبور از شرایط قرنطینه تقسیم بندی شهروندان به گروه های (خوشه های) ده نفره، متشکل از اعضای خانواده و دوستان نزدیک برای دیدار با یکدیگر است تا به تدریج محدودیت ها کاسته گردد.

31 خرداد 1399

صداوسیما و دستمزدهای افسانه ای چهره های مشهور، چه کسی از شفافیت ضرر می نماید؟

بسیاری از چهره هایی که امروز برای کار با صداوسیما دستمزدهای افسانه ای طلب می نمایند، در دوره ای که این سازمان هنوز تا این حد شکل بنگاه مالی پیدا نکرده بود، در همین مجموعه توانستند استعدادهای خودشان را نشان بدهند و آرام آرام به شهرت برسند.

25 خرداد 1399

قلعه تاریخی و رویایی تراکای در لیتوانی، عکس

این قلعه واقع در شبه جزیره تراکای بین بخش جنوبی دریاچه گالو و لوکا است. قلعه لیتوانی برای افرادی که به مکان های رمز آلود و تاریخی علاقه دارند، انتخاب بسیار مناسبی است. این قلعه یکی از پر بازدید ترین مکان های لیتوانیست.

20 خرداد 1399
تعداد: (134)