ورود 16 هواپیمای جدید به ناوگان هوایی تا اسفند 96

به گزارش وبلاگ ریاضیات، علی عابدزاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کوشش های خوبی در زمینه توسعه صنعت حمل ونقل هوایی انجام شده است، گفت: کشورهای مختلفی از جمله ژاپن، برزیل، کانادا و شرکت بویینگ پیشنهادهای خوبی را برای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی کشور داده اند.

ورود 16 هواپیمای جدید به ناوگان هوایی تا اسفند 96

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود 20 فروند هواپیما با عمر حدود 10 تا 15 سال وارد ناوگان هوایی کشور شد، گفت: این سازمان قصد ندارد هواپیما های با عمر بالا خریداری کند و اکثر هواپیما ها به صورت اجاره ای است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اضافه کرد: امسال و سال آینده 16 هواپیما وارد ناوگان هوایی کشور خواهد شد که 9 فروند در امسال خواهد بود که با ورود این هواپیماها به کشور در روزهای اوج پرواز، بلیت برای مقصدهای مختلف وجود داشت.

عابدزاده گفت: سفرهای نوروزی امسال 16 درصد در بخش داخلی و یک درصد در بخش خارجی رشد داشت. امسال سفرهای خارجی با مسافت بلند نیز انجام شد.

وی اظهارداشت: شرکت بوئینگ در زمینه های ایمنی پرواز و آموزشی پیشنهادهایی داده است. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری همچنین درباره به کارگیری خلبانان جوان گفت: سازمان به لحاظ نیروی انسانی قوی است و به شرکت های هواپیمایی دستور داده شده است تا خلبانان فارغ التحصیل را به کار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ورود 16 هواپیمای جدید به ناوگان هوایی تا اسفند 96" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود 16 هواپیمای جدید به ناوگان هوایی تا اسفند 96"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید