پایش ناوگان دانش آموزی از طریق سامانه سپند

به گزارش وبلاگ ریاضیات، معاون عمرانی فرمانداری تهران از اعمال نظارت و پایش ناوگان دانش آموزی از طریق سامانه سپند در سطح کشورخبر داد.

پایش ناوگان دانش آموزی از طریق سامانه سپند

به گزارش وبلاگ ریاضیات، غلامحسین آرام در آیین رونمایی از برچسب سرویس مدارس ویژه شهر تهران گفت: طبق روال سال های گذشته آیین رونمایی از برچسب سرویس مدارس انجام خواهد شد تا از طریق آن نظارت عالیه بر سرویس ها اعمال شود.

وی اضافه کرد: در ماده 18 آیین نامه سرویس مدارس - که به تصویب هیات دولت نیز رسیده است - نظارت بر سرویس ها به عهده فرمانداری تهران، پلیس راهور، شهرداری، آموزش و پرورش و انجمن اولیا و مربیان قرار داده شده است. لذا این دستگاه ها باید با تعامل و همکاری مناسب نظارت عالی بر سرویس مدارس داشته باشند.

آرام ادامه داد: سال های گذشته مسائل و اعتراضاتی از سوی اولیای مدارس وجود داشت اما از زمانی که این آیین نامه ابلاغ و اجرایی شده و کارگروه ساماندهی در شهر تهران تشکیل شده است، تعامل مناسبی میان دستگاه ها به وجود آمده و با حضور فعال اعضا وضعیت نسبت به سال های گذشته بهتر شده است.

معاون عمرانی فرمانداری تهران تاکید کرد: توافق نامه پنج گانه ای میان دستگاه های مرتبط اجرایی شده که در حدود 28 بند وظایف هر یک از دستگاه ها مشخص شده است. همچنین نحوه نظارت ها نیز به طور کامل مشخص شده و امسال نیز سامانه سپند در سطح کشور فعال شده است تا پایش ناوگان دانش آموزی در سطح کشور از طریق این سامانه به طور کامل انجام شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پایش ناوگان دانش آموزی از طریق سامانه سپند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایش ناوگان دانش آموزی از طریق سامانه سپند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید