مصاف ایران و قزاقستان در روز آخر رقابت های والیبال ساحلی

به گزارش خبرنگاران، برنامه دیدارهای روز آخر مرحله مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک که از صبح روز دوشنبه و با حضور دو تیم از ایران در شهر ویزاگ هندوستان شروع شده است، اعلام شد.

مصاف ایران و قزاقستان در روز آخر رقابت های والیبال ساحلی

دو نماینده ایران در این مسابقات، صبح فردا به مصاف حریفانی از کشور قزاقستان خواهند رفت تا تیم اول این رقابت ها برای صعود به مرحله بعدی رقابت ها معین گردد.

ملی پوشان والیبال ساحلی کشورمان در اولین ملاقات خود در این مسابقات، دیروز برابر نمایندگان سریلانکا به فزونی دست یافتند. تیم های قزاقستان الف و ب نیز در دو مصاف ابتدایی خود برابر نمایندگان هندوستان میزبان به پیروزی رسیدند. برنامه ملاقاتهای روز آخر به توضیح زیر است:

زمین شماره یک: ایران الف (بهمن سالمی و آرش وکیلی) - قزاقستان الف، ساعت 7:00

زمین شماره دو: ایران ب (رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی) - قزاقستان ب، ساعت 7:50

تیم اول این مرحله از مسابقات، به صورت مستقیم به مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک راه می یابد که از تاریخ 5 لغایت 8 تیر ماه سال 99، میان هشت تیم برتر از کل قاره آسیا و در کشور چین برگزار خواهد شد. تیم دوم مسابقات منطقه مرکزی نیز از تاریخ 1 تا 3 تیر ماه سال 99 با دیگر تیم های بازنده از سایر مناطق آسیا به رقابت می پردازد و فرصت دوباره برای صعود به مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک را خواهد داشت.

پیش از این تیم های عمان، چین و اندونزی، با شرکت در دور مقدماتی انتخابی المپیک در مناطق مختلف آسیا، صعود خود را به مرحله نهایی این مسابقات قطعی نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مصاف ایران و قزاقستان در روز آخر رقابت های والیبال ساحلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصاف ایران و قزاقستان در روز آخر رقابت های والیبال ساحلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید