درخواست پوتین از ترکیه ، از سوریه خارج شوید

به گزارش وبلاگ ریاضیات، پوتین در پی واکنش به عملیات نظامی ترکیه در خاک سوریه از این کشور درخواست کرد تا هر چه سریعتر نیروهای خود را از سوریه خارج کند.

درخواست پوتین از ترکیه ، از سوریه خارج شوید

پوتین

رئیس جمهوری روسیه در واکنش به عملیات نظامی ترکیه در شمال شرق سوریه با بیان اینکه سوریه باید آزاد گردد، خواهان خروج همه نیروهای خارجی از این کشور شد.

ولادیمیر پوتین امروز شنبه با بیان این مطلب اضافه کرد: هر کشوری که به طور غیرقانونی در کشور دیگری حضور دارد، باید آن کشور را ترک کند در خصوص این مورد (سوریه)، نیروهای خارجی باید این کشور را ترک نمایند و این برای همه کشورها صدق می نماید.

سوریه

وی ادامه داد: اگر دولت قانونی آینده سوریه نیز اعلام کند که دیگر نیازی به حضور نیروهای مسلح روسیه در این کشور نیست، این امر در خصوص ما (روسیه) هم صدق می نماید و باید از این کشور خارج شویم.

عملیات نظامی

رئیس جمهوری روسیه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اگر کسی بر این باور باشد که تصرف تانکرها و حمله به زیرساخت های نفتی به نوعی بر همکاری روسیه و دوستان عرب ما (عربستان سعودی و امارات متحده عربی) تأثیر منفی خواهد گذاشت و به نوعی به همکاری ما با اوپک خاتمه خواهد داد کاملا در اشتباه است.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "درخواست پوتین از ترکیه ، از سوریه خارج شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست پوتین از ترکیه ، از سوریه خارج شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید