حقوق ورزشکاران المپیک و پارالمپیک بر اساس آیین نامه است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ژاله فرامرزیان در حاشیه نشست معاونین توسعه منابع ادارات کل ورزش و جوانان استان ها گفت: این نشست با حضور معاونین سازمان اداری و استخدامی و ذی نفعان، جهت بررسی شرایط مالی در سال 98 ، اقدامات در حوزه ساختاری، منابع انسانی و مجموعه مسائل مرتبط با این سه بخش برگزار شد.

حقوق ورزشکاران المپیک و پارالمپیک بر اساس آیین نامه است

وی با اشاره به تحقق 100 میلیارد اعتبار جهت تکمیل 42 پروژه در سال 98 گفت: در حال حاضر 43 درصد اعتبار پروزه ها تامین شده است و امیدواریم تا سرانجام سال بتوانیم پروژه ها را به اتمام برسانیم و با استفاده از ظرفیت ماده 27 برای پروژه های بیشتری اقدام کنیم.

فرامرزیان با اشاره به ارائه کلیات در مورد بودجه سال 99 گفت: پس از پرداخت بودجه به مجلس برنامه بسیار جدی و خاصی را در مورد تفاوت های بودجه سال 99 با سال های گذشته را در اختیار مدیران کل قرار میدهیم و فرایند فعالیت در بودجه سال 99 را با شیوه جدیدی پیش خواهیم برد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: سعی کردیم برنامه ریزی ای جهت پرداخت ویژه برای فدراسیون هایی که احتمال کسب مدال در آنها بیشتر است را داشته باشیم و به میزان برنامه هایی که ارائه میدهند مورد همراهی قرارگیرند.

فرامرزیان در مورد پرداخت حقوق به ورزشکارانی که کسب سهمیه کردند گفت : براساس مصوبه ستاد بازی ها قرار بر این شد که به ورزشکارانی که سهمیه المپیک کسب می کنند به مدت یک سال (از تیرماه امسال تا تیرماه سال آینده) هر ماه مبلغ 5 میلیون تومان به صورت حقوق از جانب وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به صورت مشترک پرداخت خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: پرداخت حقوق ورزشکاران پارالمپیک براساس مکانیزم کمیته پارالمپیک انجام خواهد شد.

وی افزود: به تمامی فدراسیون ها اعلام کردیم که چنانچه سهمیه المپیک کسب شده به نام خود ورزشکار و یا مربوط به فدراسیون است اعلام کنند تا طی یک مکانیزم خاص حمایت های مالی لازم صورت گیرد.

فرامرزیان با اشاره به تعهدی که در مورد پرداخت کمک به فدراسیون ها داشتند گفت: سعی کردیم برنامه ریزی ای جهت پرداخت ویژه برای فدراسیون هایی که احتمال کسب مدال در آنها بیشتر است را داشته باشیم و به میزان برنامه هایی که ارائه میدهند مورد همراهی قرارگیرند تا ما شاهد افتخار آفرینی ورزشکاران خوبمان در اللمپیک 2020 باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حقوق ورزشکاران المپیک و پارالمپیک بر اساس آیین نامه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقوق ورزشکاران المپیک و پارالمپیک بر اساس آیین نامه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید