الف ویژه به چرخه فراوری افتاد، همکاری کمال تبریزی با تهیه کننده قبلی سریال

به گزارش وبلاگ ریاضیات، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی الف ویژه به کارگردانی کمال تبریزی به چرخه فراوری افتاد.

الف ویژه به چرخه فراوری افتاد، همکاری کمال تبریزی با تهیه کننده قبلی سریال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ریاضیات، سریال الف ویژه که چندی پیش به کارگردانی کمال تبریزی متوقف شده بود قرار است با همین کارگردان و به تهیه کنندگی زینب تقوایی به چرخه فراوری بیافتد.

این روزها حامد افضلی در حال بازنویسی فیلم نامه الف ویژه است و بزودی سریال وارد مرحله پیش فراوری می گردد.

تعدادی از سکانس های الف ویژه به کارگردانی تبریزی تصویربرداری شده بود، اما شنیده ها حاکی از آن است که در نسخه جدید از این تصاویر ضبط شده استفاده نخواهد شد.

در ابتدا قرار بود این سریال به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی محمدرضا هنرمند برای ماه رمضان ساخته گردد، اما بعد از مدتی به دلیل مشکلاتی که بین گروه فراوری و تلویزیون بوجود آمد این امر میسر نشد و سریال به گروه دیگری به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه کنندگی محمد مسعود سپرده شد. بخشی از سکانس های ابتدایی سریال توسط گروه دوم تصویربرداری شد اما در میانه راه متوقف شد.

حسین محجوب بازیگر نقش اصلی این سریال است که در نقش سعدی شاعر برجسته قرن هفتم هجری به ایفای نقش پرداخته است. در این سریال نادر فلاح در نقش مهران، فریبا متخصص در نقش همسر سابق مهران به ایفای نقش پرداختند. شنیده ها حاکی از این است که بخش عمده ای از بازیگران اصلی و فرعی سریال تغییر خواهند کرد.

داستان این سریال درباره فردی به نام مهران است که بازیگر است اما از آندسته بازیگرانی است که هیچ گاه نقش های اصلی به وی پیشنهاد نمی گردد تا اینکه یک روز نقش سعدی به او پیشنهاد می گردد اما یک شب سعدی در خواب به سراغ او می آید، اما مهران به حرف های او بی توجهی می نماید و همین منجر به رخ دادن اتفاقاتی جالب می گردد.

الف ویژه به نویسندگی حامد افضلی سریالی 26 قسمتی است و تمامی لوکیشن ها در تهران و اطراف تهران هستند. این سریال زائیده تخیل نویسنده است و طوری است که گذشته و حال در فضایی فانتزی به هم می آمیزند، ژانر سریال نیز کمدی است. این سریال قرار بود به کارگردانی محمدرضا هنرمند و تهیه کنندگی زینب تقوایی فراوری گردد اما بنا به دلایلی به گروه دیگری واگذار شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "الف ویژه به چرخه فراوری افتاد، همکاری کمال تبریزی با تهیه کننده قبلی سریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الف ویژه به چرخه فراوری افتاد، همکاری کمال تبریزی با تهیه کننده قبلی سریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید